header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

HVM/Sjinborn Combi MA2

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Birgit Frederiks
Trainer Jelmer Wolff
Assistent coach Frederique Piereij
Wedstrijd tafel Sven Frederiks

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Basko MA4 Oranje-Rood MA8 14:00
HOD MA4 Concordia MA3 12:50
Weert MA3 Sjinborn/Meerssen MA2 12:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Weert MA3 10 28 9 1 0
2 Hockeer MA2 10 23 7 2 1
3 Concordia MA3 10 13 3 4 3
4 Basko MA4 9 12 3 3 3
5 HOD MA4 8 7 2 1 5
6 Oranje-Rood MA8 9 5 1 2 6
7 Sjinborn MA2 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei HV Weert MA3 12:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Oranje-Rood MA8 Weert MA3 2-3
Basko MA4 Maastricht MA4 3-2
MAANDAG 8 NOVEMBER 2021
Concordia MA3 Sjinborn/Meerssen MA2 2-1
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Maastricht MA4 Concordia MA3 0-3
HOD MA4 Basko MA4 2-2
Weert MA3 Hockeer MA2 1-0
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Hockeer MA2 Sjinborn/Meerssen MA2 4-0
Basko MA4 Weert MA3 0-1
HOD MA4 Maastricht MA4 3-1
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Weert MA3 HOD MA4 3-0
Maastricht MA4 Oranje-Rood MA8 2-2
Concordia MA3 Hockeer MA2 0-1
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Hockeer MA2 Oranje-Rood MA8 7-1
Weert MA3 Maastricht MA4 3-1
Basko MA4 Concordia MA3 2-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Hockeer MA2 Maastricht MA4 5-0
Oranje-Rood MA8 Basko MA4 2-4
Concordia MA3 HOD MA4 1-0
Sjinborn/Meerssen MA2 Weert MA3 0-4
ZATERDAG 19 MAART 2022
Basko MA4 Hockeer MA2 1-7
Weert MA3 Concordia MA3 4-1
HOD MA4 Oranje-Rood MA8 4-3
Maastricht MA4 Sjinborn/Meerssen MA2 2-3
ZATERDAG 26 MAART 2022
Maastricht MA4 Basko MA4 1-4
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Hockeer MA2 Weert MA3 2-2
Basko MA4 HOD MA4 6-1
MAANDAG 4 APRIL 2022
Sjinborn/Meerssen MA2 Concordia MA3 0-0
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Concordia MA3 Oranje-Rood MA8 3-0
Maastricht MA4 HOD MA4 0-2
Weert MA3 Basko MA4 2-0
Sjinborn/Meerssen MA2 Hockeer MA2 0-11
MAANDAG 11 APRIL 2022
Concordia MA3 Maastricht MA4 1-3
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Oranje-Rood MA8 Concordia MA3 2-2
Hockeer MA2 HOD MA4 3-1
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Hockeer MA2 Concordia MA3 2-0
HOD MA4 Weert MA3 0-5
Basko MA4 Sjinborn/Meerssen MA2 3-0
ZATERDAG 30 APRIL 2022
Weert MA3 Oranje-Rood MA8 2-0
ZATERDAG 7 MEI 2022
Oranje-Rood MA8 Sjinborn/Meerssen MA2 4-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
Concordia MA3 Basko MA4 1-1
Sjinborn/Meerssen MA2 HOD MA4 1-2
Oranje-Rood MA8 Hockeer MA2 1-1