Dit schema loopt van 11-3-2019 t/m 26-4-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Rick Vinckers
Rick Vronen
CD
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Birgit Frederiks AB
19:00 - 20:00 Jongens C1 Jetze Christiaanse AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Birgit Frederiks CD
20:00 - 21:00 Jongens A1 Jetze Christiaanse AB
20:00 - 21:00 Meisjes B2 Birgit Frederiks CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Keepers jongste jeugd Trainingsgroep CD Simon Swartjes
18:00 - 19:00 Jongens D1 Maarten Laeven AB
19:00 - 20:00 Keepers junioren Trainingsgroep CD Simon Swartjes
19:00 - 20:00 Meisjes B1 Maarten Laeven AB
20:00 - 22:00 Sjinborn Dames 1 Nick Koolen V1
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 Codi Snijders AB
18:00 - 19:00 Meisjes 6E1 Sara Bartels
Birgit Frederiks
CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E2 Aimée Aarts CD
18:00 - 19:00 Meisjes 6E3MIX Dagmar Mullenders CD
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 Laurens Falk
Birgit Frederiks
AB
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 Andrea Ott AB
19:00 - 20:00 Meisjes C1 Rick Vinckers
Rick Vronen
AB
19:00 - 20:00 Meisjes D1 Birgit Frederiks CD
20:00 - 21:00 Meisjes B2 Birgit Frederiks CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 Veterinnen Trainingsgroep V1
18:00 - 19:00 Jongens D1 Birgit Frederiks CD
19:00 - 20:00 Jongens C1 Jetze Christiaanse AB
19:00 - 20:00 Meisjes C2 Birgit Frederiks CD
20:00 - 21:00 Jongens A1 Jetze Christiaanse AB
20:00 - 21:00 Meisjes B1 Maarten Laeven CD
21:00 - 22:00 Trimmers Birgit Frederiks V1
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Funkey Maarten Laeven
Mika Sieben
AB - D
17:30 - 18:30 Meisjes 6E1 Sara Bartels
Maarten Laeven
AB - A
17:30 - 18:30 Meisjes 6E2 Maarten Laeven
Aimée Aarts
AB - B
17:30 - 18:30 Meisjes 6E3MIX Maarten Laeven AB - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Rene Schade CD
17:30 - 18:30 MIX MF1 Maarten Laeven
Mika Sieben
AB - D
18:30 - 19:30 Jongens 8E1 Maarten Laeven CD
18:30 - 19:30 Meisjes 8E1 Guus America
Maarten Laeven
AB
19:30 - 20:30 Meisjes C3 CD
19:30 - 20:30 Meisjes D1 AB
20:30 - 22:00 Sjinborn / Nuth H2 Colla Breuers AB
20:30 - 22:00 Sjinborn Dames 1 Nick Koolen CD